zážitky hanáckého konópka

Cesta Slunce - recenze

9. 1. 2022 10:56
Rubrika: Nezařazené

   To jsem vám v lednu roku 2019 byl na Světovém setkání mládeže v Panamě. Po návratu jsem si na youtube pouštěl různá videa z dané akce a vyletěl na mě záznam koncertu kapely The Sun. Dané umělce jsem na místě samém nezaznamenal. Onen youtube záznam (bohužel dnes už smazaný) mě lehce vyděsil - nažehlený jeanový zpěvák, baskytarista potetovaný, kde to jen jde, jeden kytarista s piercingem v obočí, další s naušnicí v uchu... Říkal jsem si, jak tohle mohli pustit na křesťanskou akci? (Ach vy moje předsudky, ach, ich, ech - nafackovat málo). Nicméně dal jsem tomu šanci, ale když hned při druhé skladbě vypadl zvuk bicích, přepnul jsem video a na kapelu zapomněl. Jenomže čas šel a mimoděk mi nějaký jejich klip opět vběhnul do obrazovky a v tu ráno mě to hudebně hodně chytlo. A tak jsem si začal zjišťovat a hledat až jsem objevil, že zpěvák vydal i knihu. Česky nevyšla, tak jsem to pustil z hlavy. Nicméně jsem si jejich, už nepanamské klipy, začal pouštět čím dál víc a nakonec jsem se letos odhodlal napsat své biologické rodině, zda by v rámci Vánočně sportovního motta "nedáš-dostaneš" byli ochotni mi danou knihu ze Slovenska pořídit. Stalo se. Její obsah mě úplně nadchnul. Nikdy by mě nenapadlo, že vyprávění rockera mi dá tolik a tak silných duchovních podnětů! Nebudu nic prozrazovat, jen lehce zainzeruji:

  Máte-li v úmyslu jet na Slovensko buď lyžovat do Tater, nebo se kúpat do Bardějovských kúpelí či si splnit bobříka odvahy večerní procházkou po Luníku IX., doporučuju určitě navštívit tamní knihkupce a danou knížku si pořídit. Alespoň pro mě je to vážně pecka!

 

Zobrazeno 93×

Komentáře

suposlav

Onen nešťastný záznam se mi nakonec podařilo objevit jinde: https://www.shalomworld.org/episode/performance-of-the-sun-band-wyd

dromedar

"Nebudu nic prozrazovat"

O čem to asi tak může být, než
"... neutěšené dětství ... neutěšené mládí ... drogy, násilí ... ale tu jsem v nejtemnější tmě poznal Ježíše, od základu změnil celý svůj život a stal se sluníčkovým zpěvákem, hallelujah!"

čajomlík

Původně byl prý černošským imigrantem, později dokonce kápem v obávaném gangu.

Zobrazit 3 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Rubriky

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková